Vinylové podlahy

Fatra, a.s. je tradičným českým výrobcom vinylových podlahových krytín. V súčasnosti sú na trhu 4 produktové značky - LINO Fatra, Thermofix (vinylová podlaha v dielcoch), FatraClick (novinka od roku 2011) a Sporting T. Všetky zaručujú kvalitné materiály pre aplikáciu v bytoch, školách, nemocniciach, komerčnej výstavbe, športoviskách a ľahkom priemysle.

Vinylové podlahy z Fatry a.s. charakterizujú moderný životný štýl, spríjemňujú bývanie, dotvárajú zdravé a čisté prostredie, chránia pred alergiami. Špeciálne typy podláh spĺňajú požiadavky na odvádzanie elektrostatického náboja. Široký sortiment vinylových podláh dopĺňajú zvarovacie šnúry vo farebných odtieňoch, podlahové lišty a schodiskové hrany. Vinylové podlahy od spoločnosti Fatra, a.s. odpovedajú európskemu štandardu podľa normy ISO 9001.

Thermofix

Thermofix - sú luxusné špeciálne heterogénne vinylové podlahy v samostaných dielcoch. Dodávajú sav pásoch 900mm x 150mm alebo vo štvorcoch 300mm x 300mm.

Obidva formáty sú dostupné v hrúbkach 2,0mm alebo 2,5mm.

 Za zmienku isto stojí aj skutočnosť, že podlahy Thermofix sa vyznačujú vysokou odolnosťou, čo dokazuje aj záťažová trieda 41. To predurčuje použitie tohto úžasného materiálu aj do vysoko zaťažovaných priestorov administratívneho charakteru, aj do výrobných hál s miernym zaťažením.

Nechajte sa inšpirovať kolekciami Thermofix Rustikal, Thermofix Elegance a Thermofix Stone

FatraClick

Plávajúce vinylové podlahy FatraClick v sebe kombinujú inovácie v konštrukcii podlahovín,

 bohaté skúsenosti odborníkov z Fatra, a.s. a moderné trendy interiérového dizajnu.

Z tohto spojenia vzišiel luxusný produkt novej generácie - FatraClick.

Plávajúce vinylové podlahy FatraClick sa vyrábajú v luxusnom prevedení drevitých vzorov.

Objavte krásy plávajúcich podláh FatraClick